face
Anne - Bebek Hizmetleri

Anne Bebek Hizmetleri

Profesyonel ve donanımlı bebek hemşirelerimiz ile sizin ve yenidoğan bebeğinizin evdeki sürecini kolaylaştırıyoruz...

Doğum sonrası süreçteher anne deneyimli ve bilinçli bir elin yardımına ihtiyaç duyar. Yorucu geçen doğum süreci sonrası, hastaneden eve döndüğünüzde bilgili, güvenilir ve uzman bir bebek hemşiresinden destek almanız paha biçilemez değerdedir.

Hamileliğiniz süresince bebek bakımı ile ilgili öğrendiğiniz tüm bilgiler doğum ile birlikte bir anda unutulabilir. Ve siz bebeğiniz ile baş başa kaldığınızda, bebeğinizin bakımı ile ilgili deneyim gerektiren ve henüz tecrübe etmediğiniz konularda, kaygı duyabilir ve endişe yaşayabilirsiniz.

Doğum sonrası ilk bir aylık yenidoğan döneminde, uzman bebek hemşirelerinden alacağınız destek sizin ve bebeğinizin sürece uyum sağlamasında oldukça önemlidir.  Bebeğinizin size ve emzirme sürecine alıştırılması, düzenli uyku periyodunun oluşturulması, banyosu, alt bakımı, göbek bakımı konuların profesyonel kişiler tarafından uygulanması ve öğretilmesi hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. 

Yeni doğmuş bebek bakımının zor olduğunu ve ebeveynlerin bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Ve ailelerin en önemli beklentilerinin, bebeklerini emanet edecekleri kişiye güven duymak istemeleri olduğunu da biliyoruz.

Medical Center Evde Bakım Merkezi; 2010 yılından bu yana, uzman bebek hemşireleri ile çok sayıda aileye profesyonel hizmet vermeyi sürdürüyor. İlk günkü heyecanımızla, ilkeli çalışma prensibimiz doğrultusunda yeni doğum yapmış annelerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Annelerin, bebekleri konusunda kendilerini güvenilir ellerde olduğunu hissettirmek öncelikli görevimiz. Bebeklerin bilgili, deneyimli ve güvenilir bebek hemşireleri ile konforunu sağlıyor, annelerin ise; bu zorlu süreçte hayatlarını kolaylaştıran profesyonel bakım desteği sunuyoruz. Böylelikle, sizlere bebeğinizle geçireceğiniz kaliteli ve keyif dolu günler anlar yaşatıyoruz.

Her ailenin beklentileri, ihtiyaçları benzersiz ve kendine özeldir. Bu nedenle anne ve bebekleri için hazırladığımız bebek bakım paketleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına sizlere özeldir.

Anne Bebek Hizmetlerimiz;

*Yukarıda belirtilen anne bebek hizmet paketlerinden birini tercih edebilir veya 0216 363 0 363 numaralı merkezimizi arayarak, uzman bebek hemşirelerimize ücretsiz danışabilir ve sizleri ziyaret etmesini talep edebilirsiniz.

Uzman
Bilgilendirme
Copyright © 2017 | İstanbul Medical Center
GZip: True