face
TR EN
Basın
Hastane Sonrası Evde Yoğun Bakım Hizmeti07.06.2018
Uzun süre hastanelerin yoğun bakımlarında tedavi gören hastalar, artık tıbben yapılacak birşey kalmadığı durumlarda evlerine taburcu edilirler. Ailelerin Yoğun bakım hizmetini artık evlerinde devam e..
Yatak Yarası Sıcak Havalarda Kapanmıyor. 3 Günde Oluşuyor 3 Ayda İyileşmiyor07.06.2018
Yatağa bağımlı hastalarda en sık görülen sağlık sorunlarından biri olan yatak yarası, hareket kısıtlılığı olan binlerce insanı tehdit ediyor. Sadece 3 günde oluşabilen ancak tedavisi aylarca süren ya..
Bebek Bakımı Konusunda Yardıma Mı İhtiyacınız Var?07.06.2018
Anne Bebek Dergisi ile gerçekleştirdiğimiz röportajımız; Medical Center Evde Bakım Hekimi Dr. Tayyar Vardar ''Anneliğe hazırlanan tüm adayların her zaman ihtiyaç duyduğu doğru bilgilere ulaşabi..
7/24 Lohusa Koçluğu07.06.2018
Anne adayları hamilelik, doğum ve bebek bakımı konusunda endişeleniyorsanız merak etmeyin. Lohusa koçları artık her an yanınızda. Nasıl mı? Medical Center Lohusa Koçu ve Uzman Bebek Hemşiresi Sahure ..
Yeni Annelerin Evdeki Sınavı09.04.2018
Medical Center Evde Bakım Hizmetleri Hekimi Dr. Tayyar Vardar ve Bebek Hemşiresi Sahure Yalçın, annelerin yeni dünyalarına alışırken karşılaştıkları sorunları anlattı, sık yaptıkları hatalar hakkında..
Old couple fights Alzheimer's through art09.04.2018
Dr. Vardar said that Alzheimer's disease affects a large network in its advanced stages and is a serious health problem. ''The families of those with the disease become exhausted and they also need p..
Eşini Sanatla Legoyla Tedavi Ediyor : Alzheimer Savaşçıları04.04.2018
Medical Center Evde Bakım uzmanı Dr. Tayyar Vardar, “Alzheimer hastalarının yakınlarının yüzde 60’ında tükenme ve depresyon görülüyor. Özellikle hastalığının ilerleyen dönemlerinde aile yakınları has..
Yeni Annelerin Rehberi Bebek Hemşireleri17.03.2018
İlk kez doğum yapan anneler, bebek bakımında aile büyüklerinin baskısıyla uygulanan geleneksel yöntemlere maruz kalabiliyor. Tıbbi uygulamaların önüne geçen eski yöntemler bebeğin hayatını da tehlike..
Medical Center'ın Evde Sağlık Hizmeti 80 Bin Kişiye Ulaştı!17.02.2018
Sağlık alanında hizmetin şekli büyük bir değişimdem geçiyor. Hastaneyi hastanın ayağına getiren yeni uygulama ile evde hastane ortamının tüm ihtiyaçlarını karşılamak artık mümkün.
Ülkemizde ve Dünyada Evde Sağlık Evde Bakım Hizmetleri03.05.2016
Evde Bakım Hizmetleri Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşlı nüfus hızla artıyor. Özellikle yaşlılıkla birlikte gelen kronik hastalıkların tedavisi, kanser vakalarının çoğalması, 8 milyon bede..
Yaşamak Yetmez Yaşatmak da Lazım09.02.2015
Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar hibe desteği programına ikinci kez kabul edilen “ Yaşamak yetmez yaşatmak da lazım ”  projesi 2015-16 döneminde  devam ediyor. Hasta ziyaretlerini gerçekleşt..
Engelli Spor Akademisi Derneği08.01.2015
Sayın Engelli Spor Akademisi Derneği Başkanı Vedat Osmanoğlu’nun ofisimizde bizleri ziyaret ederek plaket takdim etmeleri bizleri İstanbul Medical Center ekibi olarak gururlandırmıştır.
Engellilik Alanında Uluslar arası Hizmet Sağlayıcılar Forumuna Katıldık15.11.2012
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdürlüğü ’nün 15-16 Kasım 2012 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Engellilik Alanında Uluslararası Hizmet Sağlayıcılar Forumuna..
'Benim Ailem' evinizde size bakıyor01.08.2010
Evde bakıma ihtiyacı olan yaşlılar ve engelliler, yeni doğum yapan anne ve bebekleri, fizyoterapi, psikoterapiye ihtiyaç duyanlar... Evde bakım, Türkiye'de en çok eksikliği hissedilen sağlık hizmetle..
Copyright © 2018 | İstanbul Medical Center
GZip: True