face
TR EN
Medical CenterDeğerlerimiz

Değerlerimiz

Önemsemek, saygı ve başarı Medical Center' ın temel değerleridir. Ve bu temel değerlerimiz yaptığımız her işin merkezindedir.

Önemsemek

Evde Sağlık ve Bakım, her şeyden önce bir insan ilişkisidir. İnsan ilişkisi önemsemeyi ve değer vermeyi gerektirir. Ve en çok da EMEK vermeyi zorunlu kılar. Bu bilinç ve yaklaşımla; ilişkide olduğumuz çalışanlarımızla, hastalarımızla, hasta yakınlarımızla ve çözüm ortaklarımızla duygu temelli bağ kuruyor, onları dinliyor ve değer veriyoruz. İşimiz gereği duygularımızı işimize katarak çalışıyor ve iletişim kurduğumuz her alanda fark oluşturmayı hedefliyoruz.

Saygı

Medical Center kurumsal kültürünün temelinde karşılıklı saygı ortamı vardır. Erich Fromm derki ''Saygı, ancak özgürlüğün bulunduğu yerde vardır, sevgi ise özgürlüğün çocuğudur''. Evinizin özel alanınız olduğunun bilincindeyiz, hastalarınızın ve ailelerinin özel alanlarına, yaşam biçimlerine ve bağımsızlıklarına saygı duyuyoruz. Her bir çalışanımız, ahlaki ve etik çalışma kurallarının bilincinde olup, başarıya ulaşmanın yolunun çalışmak, değer üretmek, önemsemek ve saygı olduğunu bilirler.

Başarı

Yaşam koçu ve yazar Tony Robins derki ''Müthiş bir adanmışlık yoksa muhteşem bir başarı yoktur.'' Medical Center çalışanlarımızın adanmışlık duygusu ile sunduğu hizmetlerde başarı temel hedefimizdir. Başarı hedefimiz için hizmet kalitesi, denetimi ve çalışanlarımızın eğitimine yatırımlar yapmaktayız. Çalışanlarımız en büyük varlığımızdır. Onlar için planladığımız ve gerçekleştirdiğimiz eğitimin, hizmet ve bakım kalitesinde bizleri başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. 

Sizlerin hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerini önemsiyor ve başarımızı sizlerden aldığımız geri bildirimler ile ölçümlüyoruz.

http://www.istanbulmedicalcenter.com/Sizden-Gelenler

Uzman
Bilgilendirme
Copyright © 2018 | İstanbul Medical Center
GZip: True