face
Sizden Gelenler
YAŞAR KEMAL ÖZTÜRER

SÜREKLİ PROFESYONEL HİZMET

Medical Center önemli bir ihtiyacımıza profesyonel bir yaklaşımla çözüm buldu. Yaşlı ve hasta babamın düzenli aralıklarla bakım hizmetini gerçekleştiriyorlar. Bakımı gerçekleştiren personelin pozitif tutumu da babamın bu bakım sırasında kendisini daha rahat hissetmesini sağladı. Ayrıca söz konusu personel işinde gayet bilgili ve bilinçli.

11.02.2018

GÖREM AYKUT

Farklı branşlarda, farklı sağlık hizmeti gerektiği her an doğru zaman, teşhis ve tedavi ile daha önemlisi sonrasında takibi ile en önemlisi hekimlerinin her daim ulaşılabilirliliği ile 2 yıldır sayenizde hastane ortamına girmeden zaman ve mesaimden kaybetmeden tedavimi,tedavilerimi sağladığınız için minnettarım....


13.02.2018
SERMET TÜRKEKUL

Merhaba, Babam Suat Türkekul yaş, svh ve dm bağli olaraktan bakimini yapamamaya başlamasi üzerine devreye girmeniz ile beraber daha mutlu bir insan oldu...en içten teşekkürlerimle...


13.02.2018
ALİ TEMİZEL

Babamın kalp ameliyatı sonrası hastane içinde ihtiyaç duyduğum gece refakat ve hasta bakım hizmetini tarafınızdan karşıladım. Deneyimli ve profosyonel bir ekibiniz olduğunu ve size güvenebileceğimi her aşamada hissettim. Hizmetiniz için teşekkür ederim.


31.01.2018
Ferda Erdinç

Babamın sağlık durumunun evde bakım aşamasında her kademesi, ihtiyaçlarımızı en zahmetsiz şekilde karşılanmasında etkili çalışmasıyla kurumunuz hayatımızı gerçekten çok kolaylaştırdı. Bakım elemanları ve denetim ve iletişim ağınızın sağladığı profesyonel destek övgüye değer. Birlikte çalıştığımız için gerçekten çok memnunum ve bütün arkadaşlara çok teşekkürler.

26.01.2018

Serpil Türkmen

Alzheimer rahatsızlığı olan 84 yaşındaki annemin bakımında özellikte tutum ve davranışlar açısından zorlandığım bir anda internette araştırma yaparken Alzheimer Derneği ile karşılaştım.Derneğe telefon ettim Sayın Gizem hanım'ın yakın ilgi ve alakası ile evde bakım hizmeti için gün belirledik ve Medical Center'dan evime gelen Sayın Burçin Hanım hem annemle ilgilendi, hem bana hem gündüz anneme bakmaya gelen kişiye nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda detaylı bilgi verdi. Alzhemer Derneği'ne, Sayın Gizem Hanım'a, Medical Centera, Sayın Burçin Hanım'a sonsuz teşekkürler. Yanlız olmadığımı ve iyi insanların olduğunu bir defa daha gösterdiler.Kendilerine minnettarım. Başarılarının devamını yürekten diliyorum.Çok sevdiğim bir söz vardır; "İnsanı insan yapan paylaşmaktır bilgisini, sevgisini..." Evet sayın Gizem Hanım, sayın Burçin Hanım, Medical Center ve Alzheimer Derneği tam da bunu yapıyor. Sevgileriyle...Bilgileriyle...

22.11.2017

Demet Heper

Hastamızın solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığında; titiz ve güvenli takibi,ilgisi nedeniyle başta doktor Tayyar Bey'e; iş disiplini ,güleryüzü,dört dörtlük koordinasyonu için sevgili Sema Hanım'a ve emeği geçen tüm sağlık ekibine teşekkürlerimizle. ... 

22.11.2017

FUNDA VE FERDA GOZDE

Alzheimer hastası annemiz duşup kalcasını kırması uzerine, size muracaat ettik. Keşke hastaneden cıkar cıkmaz, bu destegi duşunebilseydik. Sizinle irtibat kurduktan sonra, annemizin bu kadar ilerleme kaydedebilecegini duşunemezdik. Ayşegul hn.mın, burcin hn.mın, sahure hn.mın yakın takibiyle, bir cok seyin ustesinden geldik. Ozellikle nuray hanımın, icten ilgisi ve bilgisi bizi bugunlere getirdi.Ondan ogrendigim bir cok şeyi bundan sonra tatbik edecegim. Bizim icin bu şanssız donemde, Nuray hn. gibi birisinin karşımıza cıkması tanrının bir lutfu oldu. İyiki size muracaat etmişiz. Disiplinli ve herşeyi duşunen kişiler olarak sizi tebrik ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.


20.07.2017
Rengin Karamustafa

Medical Center ile 31 Mayıs 2017 tarihinde babamın rahatsızlığı sebebiyle tanıştık. Demans başlangıcındaki, prostat ameliyatı geçirmiş 80 yaşındaki babamı ameliyat sonrası hastaneden mobil halde getirmiş ve fakat sonrasında ağrılarından sonra yataktan kaldıramamıştık. Hayatımızda hiç karşılaşmadığımız , panikli ve tecrübesiz bir anımızda internet üzerinden yaptığım araştırmada ne kadar şanslıydık ki, karşımıza çıktınız. Uzun uzun hikayemizi anlatmayacağım zaten sizler yakınen tanık oldunuz ama Tanrı'm kimsenin başına vermesin ama verirse bu tür bir dert, sizlerin desteğiyle rahat bir nefes alınabildiğini gördük. Üzerinden 15 gün geçti, çok şükür babam şimdi daha iyi. Sürekli takipte oluşunuz bizi hep daha güvende hissettiriyor. İlk koordinasyonu sağlayan sevgili Ayşegül Hanım'a, içimiz rahatlatan sevgili Sahure Hanım'a, Doktor Tayyar Bey'in insanı bilgilendiren açıklamalarına ve güven veren doğru tedavisine, babamı ayağa kaldıran, tek başına yemek yiyebilmesini sağlayan destek personelleriniz çok sevgili Fatma ve Nuray Hanım'a ve nazımızı bir hafta boyunca çeken bir tanecik Nihal Hemşire'mize çok teşekkür ederiz. Babam hatırlamıyor olabilir ama annem ve benim için çok özel bir yerdesiniz. Her şey için teşekkürler. Sevgiler..


16.06.2017
İlke Saraçoğlu

Alzheimer hastası Annem için evde bakım ve destek hizmeti araştırırken İstanbul Medical Center ile karşılaştım. Bilgilendirme için mail gönderdim ve hızlıca cevap aldım. Özellikle Sema Hanım'ın ilgisi ve koordinasyon konusundaki hassasiyeti için teşekkür ediyorum. İlk defa evde bakım hizmeti almamıza rağmen Annem hiç rahatsız olmadı ve çok memnun kaldık. Yalnızca verilen hizmet esnasında değil manevi olarak da tüm süreçlerde yanımızda oldukları için İstanbul Medical Center ekibine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.


31.05.2017
Özgür Cankat-Ayşin Demirtaş

Alzheimer hastası olan annemizin süreli bakımı için destek ararken, internet sayfanızda sizinle karşılaştığımız andan bugüne her aramamızda ve her yazışmamızda karşılık bulduğumuz bize yerinde ve acil çözümler sunan Sema Hanım'a, hastamızı ziyaret ederek gereken bilgileri bize aktaran ve uygun personeli bize yönlendiren Sahure Hanım'a; yaptığımız telefon konuşmasında olayın ticari değil insani boyutunu düşünerek bize yerinde uyarılarda bulunan Funda hemşireye; güler yüzlü bakımından dolayı Merve hemşireye; bu süreçte işine olan hakimiyeti, kişisel becerisi, güler yüzü, yumuşak- sevecen ve pozitif yaklaşımlarıyla annemizi kendisine gönül rahatlığıyla teslim ettiğimiz, hayatımızı kolaylaştıran Nuray Hanım' a ve son olarak bu ekibi bir araya getirerek verdiği sorunsuz destekten dolayı Medical Center'ı hayata geçiren profesyonel insanlara çok teşekkür ediyoruz. Dost ve yakınlarımıza tereddütsüz önereceğimiz bir kuruma sahipsiniz..


28.04.2017
Erçin Odman

Geçirdiğim BY PASS ameliyatı sonrasında 2/Mart/2017 - 30/Mart/2017 tarihleri arasında, "Evde Bakımımı " üstlenen Şirketinizin, titiz ve disiplinli mesaileri sonucunda, hızla iyileşiyorum. Yönetici konumundaki Sahure ve Ayşegül Hanımlarla birlikte, nöbetleşe hizmet sunan, Fatma Hanım, Ayşe Hanım ve Gülâra Hanımlara içten teşekkürlerimi iletiyorum.


03.04.2017
Şebnem Pıtır

Başta Sema Hanım olmak üzere tüm Medical Center hemşirelerine ve doktorlarına anneannemizin bakımı sırasında ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda oldukları için çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle...


30.03.2017
Anadolu Sağlık Merkezi

Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta yabancı bir hastamız için sizlerden destek almak durumunda kaldık. Bu süreç içerisinde öncelikli olarak bizimle organizasyonu sağlayan Ayşegül Hanıma, daha sonra hastamızın bakımında güler yüzlü, profesyonel destek veren bakım destek personellerinize vermiş oldukları hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Mutlu Çalışmalar dileriz.

24.02.2017

İrgün Düzgün

Sıcak yaklaşımınız, özenli hizmetleriniz ve hassasiyetiniz için başta Sema hanım olmak üzere tüm Medical Center çalışanlarına teşekkür ederiz.

12.02.2017

Aysel Eksel

Sahure Hanım' a veee ekibine çok teşekkür ederim... Çalışan herkes gerçekten evimin insanı gibi davranarak,,, hastaya bakım konusunda yardımcı olarak,,, bir ay boyunca güzel günler geçirdik. Güzel insanlar kazanmış oldum... SONSUZ TEŞEKKÜRLER....

30.01.2017

Seda Has

Evde bakım destegi tüm ekibe cok tesekkur ediyorum- Sahure hanıma ve Dr Nail Bey' e vakitli teshisleri icin ; ayrıca Sema hanıma vakitli olarak yaptıgı koordinasyon için cok tesekkurler .Hersey zamanında düzenli işledi .Babamın kan tahlili yapıldı;hemsire ve yatak temini gerekli malzemeler temin edildi ve hayatımızı cok kolaylastırdı .Gelen hemsire beylerde cok terbiyeli ;işini bilen profesyoneller.

Herkese tesekkur ediyor ve sağlıklı günler olmasını temenni ediyorum.


31.01.2017
Fatih Kısaparmak

Annemizin sağlık sorunlarının muayene, tetkik, tedavi ve takibi noktasında, Medical Center Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri tarafından gösterilen tıbbi çabanın, bu alandaki büyük bir eksikliği giderdiğine tanığız.

Başarılı, yetenekli ve güler yüzlü uzman kadrolara, Dr. Tayyar Vardar'ın şahsında teşekkür ediyor; ''önce insan'' anlayışına sahip olmalarından ötürü kendilerini kutluyoruz.

11.11.2016

Elif Arıburnu

Çok zor geçen bir gebelik sonrası hastaneden çıkacağım gün destek istememe ve bayrama denk gelmesine rağmen aynı gün akşam hemşire desteği sağlayan hızlı çözüm sağlayan ekibinize; ev ziyaretleri, doğru tespit ve yonlendirmeleriyle bebegimi ilk gunden beri emzirmemde buyuk destek saglayan ve her ihtiyacım olduğunda 7/24 bir telefon mesafede olarak beni lohusaligin tüm stresinden uzaklaştıran Sahure Hanım' a ve özellikle yenidogan uzmanlığı ve sevecenligi ile evimizde bize yardımlarını esirgemeyen sevgi dolu Büşra hemşireye çok teşekkür ederim... Her zaman başvuracağım ve tavsiye edeceğim bir kurum olarak basarilarinizin devamını dilerim...


10.11.2016
Sabiha Yuna

Hemşireniz Betül Hanıma herşey için teşekkürler. Hayat kurtarıcı bir kurumsunuz.

 

11.05.2016

Fatma Münire Akdeniz

Sizlerle tanıştığıma son derece memnunum. En zor ve acil anlarımda son derece anlayışlı davrandınız ve yardımcı oldunuz. Size minnettarım. Özellikle Nejla hanıma her daim ulaşılabilirliği, anlayışı ve çözüm üretmek için gösterdiği gayret için çok teşekkür ederim.  

29.04.2016

Fulya Ulcay

Benim için en önemli şey; ihtiyaç zamanımızda saat sorunu olmadan ulaşabilmekti ve bu konuda her zaman destek oldunuz. Sonsuz teşekkürler 

15.03.2016

Gülben Kayalı

Verilen hizmetten çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum ve edeceğim de... gönül rahatlığıyla şirketinizle irtibata geçebilirler. Teşekkürler

08.02.2016

Cumhur Tuncay

Annemin sağlığına kavuşmasına katkınızdan, ilginizden ve Dr Tayyar bey'in özel ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim

01.02.2016

Şükran Akı
ALS derneğimizin evlere gönderdiği evde bakim, hemşire ile bilgilendirme projesinden dolayı çok teşekkür ederiz.

İlk ziyaretimizi Hande Hnm. gerçekleştirdi, ikinci ziyaretimizi Sahure Hnm gerçekleştirdi. Üçüncü ziyaretçimizin ismini bilmiyorum çünkü ben hastanede anneme reçete yazdırıyordum ancak hepsine çok teşekkür ederiz. Özellikle Hande hanm ve Sahure Hnm'a müteşekkiriz ikisi de elinden gelen yardımı yaptılar. Hande hnm'in ilk ziyareti soru cevap seklindeydi, Sahure Hnm'ın ki biraz daha uygulamalıydı. Ancak her ikisinin de ihtimam ve ilgisine ve özelliklede bizlere yalnız değilsiniz hissini verip ellerinden gelen her turlu yardıma hazır olduklarını söylemeleri ve yol göstermeleri bizleri mutlu etti. Sn Ismail Gokcek Bey'den ve ekibinizde çalışan herkesten ALS üzerine emeği gecen herkesten ve tüm yardım ve bağışçı bireyler ve kurumlardan herkesten Allah razı olsun.

Her şey için çok ama çok teşekkürler.
İstanbul’dan Sevda Pirinçcioğlu
Bize de geldiler biz İstanbul’ da oturuyoruz Vedat bey yazdığınız satırlara aynen katılıyorum. Aynı proje içeresinde bizi de ziyarete geldi hemşire hanım. Biz İstanbul’da oturuyoruz aynı anket ve soruları cevapladık. Eşimle ilgili soruları doktorunu ilaçlarını not aldılar. En ufak bir sorunda veya aklınıza takılan herhangi bir şeyde beni arayın dedi gerçekten çok içten ve samimi biriydi hemşiremiz onun da adı Yağmur. Eşim de ben de çok mutlu olduk ben ve eşim de emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
İzmir’den Vedat Ertürk
Bugün evimize ALS - MNH Derneğimizin Sabancı Vakfı desteği ile düzenlemiş olduğu Yaşamak Yetmez Yaşatmak da Lazım kampanyası çercevesinde iki hemşire geldi.

Yağmur Çetin ve Yasemin Çırak hemşire hanımlardan çok yararlı bilgiler ögrendik, sohbet ettik, hastalık geçmişimiz, doktorumuz, kullandığımız ilaçlar not alındı. Bazı soruları cevapladık, anket doldurduk.

Yaklaşık iki saat süren çok yararlı bir görüşme oldu. Biz onların bilgi donanımlarını, ilgi ve alakalarını, güler yüzlü sıcak ve sempatik tavırlarını çok begendik. Onlar da bizim kurmuş olduğumuz düzeni, eşimin ALS hastalığı hakkında en az bir yoğun bakım hemşiresi kadar bilgi birikimine sahip olmasını ve yatağa bağlandığım tarihten bugüne kadar geçen 5,5 yıllık süre içinde bana verdiği emeği ve bakımı takdir ettiler. Hemşirelerimizi karşılıklı telefon numaralarımızı alarak uğurladık.

Not: Vedat bey yazılarını sağ ayağının başparmağı ile özel bir yazılım ve donanım yardımıyla yazıyor.
Kübra Burnaz
Güzel bir hizmet, son derece disiplinli ve yeterli, ihtiyacı olan hastaları tetkik ve ayaktan hizmetleri alabilmek adına hastaneye gitme zahmet ve stresinden kurtarıyor.
Münevver Poyraz
Gözünüz Arkada Kalmasın
Ben il dışındayken babam hastalandığında onu yalnız bırakmayan, her konudan bizi haberdar eden, disiplinli ve özenle çalışan hastaabakıcılarımıza özellikle teşekkür ediyor, böyle çalışanlara sahip olduğunuz icin sizleri kutluyorum.
Mustafa Demir
7/24 Servis
Gece yarısı rahatsızlanan annemi doktora götürmenin mümkün olmadıgı bir durumda, doktor muayenesi için, hiçbir yerden bulamadığım hizmete Medical Centerin cevap vermesi bizi çok mutlu etti. Muayene icin gelen Dr.Levent Bey tüm endişelerimizi giderdi, kendisi artık bizim aile doktorumuzdur. Sonsuz teşekkürler.
Yasemin Gülen
Annem tek başına yaşıyor ve alzheımer hastasıydı. Aynı zamanda tansiyon problemi de vardı. Dönem dönem hastaneye gitmesi; tahlillerini yaptırması gerekiyordu. Benimde yanında kalmam mümkün değildi, çocuklarım işim ve sorumluluklarım vardı. Kendisi de bende kalmayı kabul etmiyordu. Çıkmaza girdiğim o anlarda internetten araştırma yaptığımda Medical Center in sitesini buldum, hemen telefona sarıldım. Konuşmalarıyla emin ve sıcak yaklaşımda bulunan kişilerle konuştum. Şimdi annem emin ve şefkatli ellerde bundan eminim. Hastaneye gitmesine de gerek kalmıyor, tahlilleri evde yapılıyor. Sonuçla alakalı bana dönüşler yapılıyor. Böyle bir hizmeti bize sunduğunuz için teşekkürler Medical Center.
Copyright © 2018 | İstanbul Medical Center
GZip: True