Training Services

Eğitim hizmetleri, Kişiye özel sunulan bu hizmet ile hastalık süreçlerinizi kontrol altına alabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.
“Evde sağlık ve bakım hizmetlerinin” en önemli destek verdiği konulardan biri de eğitim önceliğidir. Sağlık hizmetlerinde eğitim, en az, sunulan tedavi hizmeti kadar önemlidir.

Medical Center Eğitim Hizmetleri

Medical Center tarafından hasta / hasta yakınlarına yönelik hazırlanan kapsamlı eğitim programları, sağlığın korunmasını amaçlayan eğitim içeriklerine sahiptir. Bilimsel çalışmalar ve güncel yaklaşımlarla hazırlanan eğitim uygulamaları ile hastalık süreçleri kontrol altına alınabilir, bir plan dahilinde sisteminizi oturtarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Eğitim programlarını hazırlayan sağlık profesyonellerinden oluşan ekip, konularında uzman, yetkin, güncel bilgi birikimine sahip ve tecrübeli kişilerdir.

How can we help you?

Do you need support in corporate health and care?

  Alzheimer teşhisi konulan, hasta ve hasta yakınlarına sunulan kapsamlı yaşam kalitesini artıran bir eğitimidir.

  ALS hastalığı, nörolojik bir kas hastalığı olup getirdiği sorunlarla başa çıkma yöntemleri ve ailenin bilinçlendirilmesi eğitimidir.

  Ailemizin bir üyesini emanet ettiğimiz hasta bakıcılara yönelik sunulan hizmet kalitesini artırmak için verilen eğitim çeşididir.

  Eğitim özellikle bebek bakımı (banyo, masaj, beslenme, uyku, oda düzeni v.b) konularında uygulamalı olarak verilen bir eğitimdir.

  Yaşlı veya hastanızın tüm bakım ihtiyaçlarına siz veya bakıcınız destek oluyorsa bakıcının eğitimi size göre bir eğitimdir.

  Which Service Would You Like to Receive?

  Pick the healthcare service you need and share it with us together with your contact information. Our expert healthcare executives will call you in the shortest time possible.

   Are you looking for a first class home care center?