Caregiver Service (12 Hours or 24 Hours)

In-home caregivers are the persons who support your patients’ daily life activities and meet their social needs during the hospital or home process.

Medical Center staff caregivers are the personnel who have a certificate, a hospital and home service experience of at least 5 years and they receive regular in-service trainings and regular health checks.

Our In-Home Caregiver Staff are responsible for supporting the daily life activities of patients in hospitals and/or in their homes, meeting their social needs and taking protective measures.

In case of care support personnel requests; our Care Services Manager visits you prior to the provision of service. He makes the necessary assessment about the health status of your patient, determines your needs, and prepares a special caregiver plan for you and directs the most appropriate and competent care support staff (caregiver).

During the service; The Care Services Manager evaluates all the data obtained in the daily case meeting attended also by the specialist physician. In the light of this information and evaluations, the caregivers are informed with regard to the needs of your patient and the care is provided in the most accurate way. Also, the Care Services Manager visits your home to check the service at least once a week, by taking into account the need for a caregiver and the patient’s dependence level.

Our personnel in the caregiver service team may not apply interventional treatment. If an interventional treatment is required, it must be performed by a nurse. Medical Center will make the necessary organization in case you need it.

  [stmgdpr "Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorum."]

  Evde Hasta Bakıcı Hizmeti Alan Hasta ve Hasta Yakınlarından Gelen Yorumlar

  • Cansın Özsezen
   “Sayın yönetim, 22 Ekimde geçirdiğim Kalça protezi ameliyatı sırası hastane de, sonrası da evde tarafıma verilen yardımdan son derece memnun kaldım..ilgiden mutlu oldum.. Son derece başarılı bir organizasyon olduğunuz fikrindeyim.. Müracaatım sırasında başta SN.Rabia Tülubas’ın titiz ve yakın ilgisine..hastahanede ve sonrasında yanımda kalan Sn.Dilan Güçlü ‘Nün Şefkatli ve bilgili yardımlarına.. hafta sonunu beraber geçirdiğimiz SN.Cansu Birge’nin candan yardımlarına binlerce teşekkür ederim… Böyle bir organizasyon kuruluşu olduğunuz için de hepinizi kutlar sağlıklar başarılar dilerim…”
  • Duygu Öner
   “Teyzem Aysel Polat’ın hastalığı sırasında verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. hem sorunumuza acilen çözüm bulmanız bakımından hem de gelen elemanlarınızın profesyonelliği ve içtenliği bakımından hizmetiniz olağanüstüydü.”
  • Timur Seyhan
   “Yaklaşık 3 yıldır eşim ALS hastası en son 21 gün yoğun bakımda kaldı açılan trakostomi işleminden sonra şükürler olsun evimize döndük ancak bundan sonrasında hastamıza ne şekilde müdahale edeceğimizi tam olarak bilemiyorduk aldığımız 12 saat’lik eğitimden sonra deneyimimiz ve kendimize olan güvenimiz arttı çok teşekkürler.”
  • Semra Ülsezer
   “Esim hastanali 5 ay oldu ilk 3 ay banyosu icin calmadik kapi birakmadim kimseyi bulamadim..iycene perisan olmustum esim banyo yapmak istemiyordu..Bu istanbulda buyuk bir eksiklik. Yasli nufus gun gectikce artiyor. Sorunlarda ister istemez buyuyor. Belediyelerde yardimci olmuyor hareketli hastalara…Sonra oglum sizi internetten bulmuş ilk telefonla konustuk 2 gun sonra” Serhat Benice’yi “yolladi Kübra hanim bizm 3 aydir cozulmeyen banyo ve kisisel bakim problemi Çözüldü. Daha sonra Elvan hemsire bizi evimizde ziyaret etti ve bilgilendirdi… hepinizden Allahrazi olsun hepiniz cok saygili ve sevgi dolusunuz. Iyki Varsiniz “İstanbul medikal center”… kendimi yalniz problemlerle bogulmus hissetmiyorum… sevgilerle basarilarinizin devamini dilerim..”
  • Serdar Menteş
   “Verdiğiniz hizmet önemli ve gerekli .gelen personeliniz çok yardim sever , Bilgilendiriydi. Bunun yanında verdiği güven ekstra mutluluk Veriyor.Her şey için çok teşekkürler. “
  cog

  Which Care Support Personnel Service Would You Like To Get?

  Choose one of the care support personnel services you need, share it with us with your contact information. Let us call you as soon as possible with our health consultants.

   [stmgdpr "Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorum."]

   Are you looking for a first class home care center?

   × How can I help you?