face
TR EN
Etkinlik

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

GERÇEKLEŞEN ETKİNLİKLER

Evde Bakım Hemşireliği Sertifika Programı18.06.2018
Evde bakım hemşireleri, akut kronik ve terminal dönemdeki uygun hastalara ve ailelerine hastaların yaşam alanlarında gerekli hizmeti saptayan, planlayan, uygulayan ve değerlendiren sağlık profesyon..
Yatağa Bağımlı Hasta Bakımı ve İhtiyaçları07.03.2018
Moderatörlüğünü Dr. Sertaç Doğanay’ın yapacağı canlı yayınımızda ‘’Yatan Hasta Bakımı ve İhtiyaçları’’ ile ilgili tüm merak ettikleriniz Dr. Tayyar Vardar tarafından cevaplanacak. Sorularınızı canlı ..
Alzheimer Hastalarına Bakım ve Yaklaşım06.12.2017
Medical Center evde bakım merkezi olarak bakım destek personellerine yönelik hizmet içi eğitimlerimiz hızla devam ediyor.  Alzheimer hastaları ile iletişim? Alzheimer hastalarına yaklaşım? ..
Evde Bakım Kongresi23.11.2017
Evde Bakım Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Ulusal ve Uluslararası Evde Bakım Kongresi 23-25 Kasım 2017 tarihleri arasında Beşiktaş -İstanbul Fulya Sanat Merkezi'nde gerçekleş..
Akdeniz Üniversitesi ALS Ev Ziyaretleri01.10.2017
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hilmi Uysal rehberliğinde ve Bilimsel Araştırma Projesi kapsamında Antalya’da ALS hastaları ev ziyaretlerimiz başladı. ..
Alzheimer İle Yaşamak / Medipol Hastanesi -Medical Center İşbirliği ile21.09.2017
Medical Center olarak, Alzheimer Derneği’nin katkılarıyla 21 Eylül Dünya Alzheimer Farkındalık Günü kapsamında Medipol Hastanesi sağlık çalışanlarına       ‘’Alzheimer ile Yaşamak’’ konulu bir eğit..
Alzheimer Derneği ile Alzheimer Ev Ziyaretlerimiz Devam Etmektedir01.06.2015
Medical Center olarak 2015 yılından bu yana Alzheimer Derneği ile birlikte ortaklaşa yürütmeye başladığımız Alzheimer Hasta / Hasta yakınlarına yönelik ücretsiz hemşire ziyaretlerimiz/ eğitimlerimiz ..
ALS Derneği ile Birlikte İzmir ALS Hastaları Ev Ziyaretlerimiz Devam Ediyor01.01.2015
ALS Derneği, Evde Bakım Derneği ve Medical Center işbirliği ile başlayan ve Sabancı Vakfı’nın desteklediği ''Yaşamak Yetmez Yaşatmak da Lazım’’ projesi kapsamında ALS hastalarına yönelik ücretsiz ev ..
Copyright © 2018 | İstanbul Medical Center
GZip: True