حزم الخدمة الخاصة

Özel Hizmet Paketleri

Özel hizmet paketleri, Bypass ameliyatı sonrası bakım, yatak yarası bakımı, BeBaby bebek hemşireliği hizmeti ve laboratuvar paketlerimizi içermektedir.

özel hizmet paketi

Özel Hizmet Paketleri

Bir çok hastalık ve durumda ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak belirli ve yeterli süreli hizmet paketleri oluşturduk. Sizleri güvende hissettirecek ve size özel hizmetleri içeren paket hizmetlerimiz; ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretmek için hazırlamış olup taleplerinize göre şekillendirilmiştir.

Bu paketler sayesinde hizmetlerimize bir arada ve uygun fiyatlarla erişme imkanınız olur. Önerilerinizi ve taleplerinizi bize ileterek yeni hizmet paketleri oluşturmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

Bypass Paketi

Özel hizmet paketleri kapsamında, Bypass paketi hastanın taburculuğundan itibaren başlayan ilk 48 saatlik süreçteki bakım destek personeli hizmetini içermektedir. Taburculuk sonrası ilk 48 saat içerisinde evde bakım ve sağlık hizmetlerinin profesyonel hasta bakıcı ekibinden destek almak hem hastanın sağlığı açısından hem de hasta yakınlarının yeni düzene alışmaları açısından son derece önemlidir.

Yatak Yarası Bakımı

Yaranın derecesi tespit edildikten sonra evrelerine göre sizin için en uygun tedavinin hangisi olacağı belirlenir. Belirlenen tedavi ve bakım planı doğrultusunda size paket oluşturulur.

BeBaby Plus Paketi

BeBaby Plus Paketimiz ile alacağınız 2 tam gün süren desteğimiz, doğum sonrasında annenin geçirdiği zor süreçte hem annenin bebeğe adaptasyonu, hem emzirme alışkanlığının kazandırılması hem de annenin dinlendirilmesini sağlayan özel hizmet paketleri

Laboratuvar Paketleri

Birden fazla paketten oluşan laboratuvar paketleri arasında sporcu paketi, obezite paketi, diyet – beslenme paketi, bağışıklık paketi, yorgunluk ve halsizlik paketi gibi birbirinden farklı tahlil ve çıkan sonuca göre de beslenme programı yürütülen paketlerden oluşan özel hizmet paketleri

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İhtiyacınız olan hizmet paketlerinden birini seçin, iletişim bilgileriniz ile birlikte bizimle paylaşın. Uzman sağlık yöneticilerimiz ile en kısa sürede sizi arayalım.

  Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorum.

  [stmgdpr "Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorum."]

  Özel Hizmet Paketleri

  bypass bakımı

  Bypass operasyonu taburcululuk sonrası evdeki süreçte bakım ve kontrolüne devam niteliğinde sağlık paketidir.

  yatak yarası bakımı

  Uzun süre yatağa bağımlı hastalarda görülen bası yarasının tedavisi için verilen yara bakım hizmetidir.

  bebby bebek bakımı paketi

  Yenidoğan bebeklerin evdeki ilk günlerinde anne ve bebeğin bakımında yardımcı olan bakım hizmetidir.

  laboratuvar paketleri

  Kronik hastalık taşıyan veya sağlıklı bireylerin evlerinde verdikleri numunelerle laboratuvar tahlil hizmetidir.

  Hangi Özel Hizmet Paketini Almak İstersiniz?

  İhtiyacınız olan özel hizmet paketini seçin, iletişim bilgileriniz ile birlikte bizimle paylaşın. Sağlık danışmanlarımız ile sizi en kısa sürede arayalım.

   Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorum.

   [stmgdpr "Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul ediyorum."]

   Birinci sınıf evde bakım merkezi mi arıyorsunuz?   Open chat
   Merhaba ???? Size nasıl yardımcı olabiliriz?
   Merhaba ???? Size nasıl yardımcı olabiliriz?